Історія нашого готелю для кішок “Казка”

Ідея відкрити кращий готель для котів і кішок в Києві прийшла до нас не відразу. У нашій сім’ї є кішка Маша, яку періодично треба було на когось залишати, коли ми у від’їзді. Друзі, батьки, сусіди – люди, які завжди готові допомогти, але зайвий раз тривожити їх зовсім не хотілося.

Я звичайно знав, що можна залишити кішку у ветклініці, але віддавати свою улюбленку до тварин які знаходяться на лікуванні, та ще і в клітину, по сусідству з собаками, гризунами – навіть думок не було.

На олх багато хто пропонує домашню передержку котів і кішок, але цю ідею я теж не сприймав нормально. По-перше, я цих людей не знаю, і якщо щось станеться з твариною – ніхто відповідати не буде. По-друге, повна антисанітарія – про дезинфекцію там і не чули. Килими, деталі інтер’єру, меблі – усе це неможливо продезинфікувати після кожного гостя. Плюс до всього, тварина може вистрибнути з вікна або втече в незакриті двері.

Через час якось побачив в інтернеті, що є готелі для котів і кішок в Києві. Мені ідея сподобалася, і я почав вивчати це питання. Поїздив, подивився що пропонують в Києві. На перший погляд, ніби все нормально. Чистота, привітний персонал, але відразу почали бентежити маленькі розміри номерів і матеріали, з яких вони зроблені.

Матеріали для виготовлення меблів я відразу виключив, оскільки вони токсичні і вбирають запахи – повну дезинфекцію провести неможливо. Ці матеріали не люблять вологу, тому їх не миють, а просто протирають дезраствором. У наших реаліях цього недостатньо. Мені сподобався готель для кішок, де номери були зроблені із скла. Скло не вбирає запахи, гіпоалергенне і можна провести повну дезинфекцію.

Не сподобалося: номери маленького розміру. Коти і кішки сидять на своїх лотках (туалетах), там же їдять і отримують мало кисню. Як мовиться: “Там де їм, там і сплю”. Плюс до всього, самі приміщення готелів маленькі, а тварин багато. Коштують примітивні системи вентиляції : кондиціонер, вентилятор. Коли менеджерові задало питання: “Так виходить моя кішка, буде два тижні без руху”? – мене відразу поспішили заспокоїти, розповівши про ігрову зону і ігри. “Ви після кожної тварини робите повну дезинфекцію в ігровій”? – на що послідувала відповідь: “Ми приймаємо вихованців з щепленнями, і тільки здорових”. Але ж усім відомо, що кішки живуть з різними вірусами усе життя. І як говорять ветлікарі: “Зараз такі віруси, що мутують, що щеплення безсилі. Підхопити хворобу може навіть тричі вакцинована тварина”. Також під час гри кішка або кіт може невдало впасти з висоти. На мою особисту думку, ігрові кімнати в готелях для котів і кішок – це великі ризики. Але для домашнього використання – шикарна розвага.

У результаті я дійшов висновку, що у нас в Києві, нічого підходить під мої вимоги немає. Заради інтересу подивився варіанти за кордоном, і побачив безліч готелів для котів і кішок, які зроблені за одним принципом. Великі комфортні чотирьохрівневі номери із загартованого скла. Це і стало для мене точкою відліку, адже саме такі умови потрібні для передержки котів і кішок!

По-перше, стекло гіпоалергенне, не вбирає запахи і піддається повній дезінфекції. По-друге, великий розмір номерів дозволяє помістити безліч улюблених для тварини предметів : іграшки, кігті точку, будиночок, лежак і навіть невеликий ігровий комплекс. Також кішка або кіт може цілий день грати, бігати, стрибати вгору-вниз по полицях без контакту з іншими вихованцями – ніякі ігрові кімнати не потрібні. У третіх, тварини в скляних номерах бачать що відбувається навкруги, а коти, як відомо, дуже цікаві. Але якщо кіт або кішка хочуть усамітнитися – вони можуть залізти до себе у будиночок і спокійно відпочивати.

Розглянувши існуючі варіанти домашніх передержок, ветклінік, готелів для тварин в Києві, ми твердо вирішили:
“Наші коти і кішки гідні більшого”!

По відгуках наших гостей готель “Казка” є кращим місцем в Києві для передержки котів і кішок. Ми постійно розвиваємося і робимо усе можливе, щоб ви і ваші улюблені котики, кішечки почували себе комфортно в розлуці. Ви все ще сумніваєтеся, залишати кота або кішку в нашому готелі?

Приходьте до нас у гості, і ми із задоволенням покажемо, як все влаштовано і почастуємо чашкою смачної Кави!